Megzta vilnonė skraistė švarkas Mira


Megzta nesusagstoma plati vilnonė skraistė-švarkas,puošta ornamentų raštu


Dydis: XS,S,M,L,XL,XXL

Spalvos: VISOS

Numegzta Lietuvoje iš: 100 % vilnos


         SKALBIMAS

Skalbkite  rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę vilnai tinkamą programą.
Temperatūrą pasirinkite vadovaudamiesi gaminio priežiūros instrukcija.Tačiau geriausia vilnonius gaminius nešti į valyklą, nes skalbimas gali baigtis audinio susitraukimu, spalvos nublukimu, minkštumo praradimu.

         DĖMIŲ ŠALINIMAS

Dėmės ir dulkės iš vilnonio audinio gali būti išvalomos išilgai šukuojant specialiu drabužiams šukuoti skirtu šepečiu arba panaudojant  drėgną šluostę.Pasistenkite kuo greičiau išvalyti dėmes, kad ji neįsigertų į audinį. Švaria balta šluoste kiek įmanoma nusausinkite dėmę. Netrinkite!Dažais, nagų laku išteptus drabužius kuo greičiau neškite į valyklą.Prieš lygindami drabužį įsitikinkite, kad tikrai išvalėte dėmę, nes karštis dėmę gali užfiksuoti audinyje.

         BALINIMAS

Balinimas chloru nerekomenduojamas.

         LYGINIMAS

Vilnoniai audiniai gali būti sugadinti per didelio ir tiesioginio karščio. Lyginant visada naudokite garą, niekada nelyginkite vilnonių gaminių sausų.  
 

         VILNONIŲ GAMINIŲ SAUGOJIMAS

Vilnonius drabužius prieš talpinant saugoti išvalykite ir iššukuokite  - prakaito ar maisto dėmės traukia kandis. Sausas valymas arba skalbimas sunaikina kandžių kiaušinėlius ir lervas.
Išvalytus vilnonius gaminius patalpinkite medvilniniuose maišuose, kurie leidžia audiniui kvėpuoti, ir tada užsandarinkite. Plastikinės dėžės ir maišai nėra labai tinkamos talpos, nes jie neleidžia cirkuliuoti orui.  
Priemones kandims naikinti idėkite į medžiaginius maišelius ir patalpinkite šalia audinio. Nedėkite jų tiesiai ant audinio.
Kedro medis yra natūrali kandžių baidymo priemonė.

Megzta vilnonė skraistė švarkas Mira

  • Modelis: Mira
  • Ar turime: Galime numegzti
  • 81.99 €

Turimi variantai

Žymės: svarkeliai, megztos skraistes, poncas, pončas, poncai megzti